Strona głównaClementoniCLEMENTONI MIKROSKOP DLA MALUCHA JUNIOR 60599
BEZPIECZNE ZAKUPY
Informacja o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym

Informacja o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym

  1. Nie należy umieszczać zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (dalej: zużytego sprzętu) łącznie z innymi odpadami.
  2. Posiadacz zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych jest obowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub podmiotowi uprawnionemu do zbierania zużytego sprzętu.
  3. Sprzedawca obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w punkcie sprzedaży, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany – zużyty sprzęt Sprzedawca przyjmuje pod adresem: LUXMA EWELINA STUCHLIK, KATOWICKA 151 , 41-715 RUDA ŚLĄSKA
  4. Sprzedawca, dostarczając Klientowi sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych, obowiązany jest do nieodpłatnego odbioru zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt dostarczony. Chęć przekazania Sprzedawcy zużytego sprzętu w w/w przypadku proszę zgłaszać na przykład w następujący sposób: mailowo na adres LUXMA.PL@WP.PL lub telefonicznie pod numerem 517835872.
  5. Sprzedawca prowadzący jednostkę handlu detalicznego o powierzchni sprzedaży w rozumieniu art. 2 pkt 19 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wynoszącej co najmniej 400 m2 poświęconej sprzedaży sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych, jest obowiązany do nieodpłatnego przyjęcia w tej jednostce lub w jej bezpośredniej bliskości zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm, bez konieczności zakupu nowego sprzętu przeznaczonego dla gospodarstw domowych. zużyty sprzęt Sprzedawca przyjmuje pod adresem: LUXMA EWELINA STUCHLIK, KATOWICKA 151 , 41-715 RUDA ŚLĄSKA
  6. Punkty zbierania zużytego sprzętu na terenie Rzeczypospolitej Polskiej:
    http://www.rzseie.gios.gov.pl/szukaj_rzseie.php?nazwa_podmiotu=&state_id%5B%5D=0&nr_rej=&nr_nip=&literal_id%5B%5D=Z&szukaj=Wyszukaj

CLEMENTONI MIKROSKOP DLA MALUCHA JUNIOR 60599

69,99 zł

Kod: 60599
Wysyłka:24 godziny
Waga:3.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

CLEMENTONI MIKROSKOP DLA MALUCHA JUNIOR NAUKOWA ZABAWA 60599

Wymiary opakowania: 45 x 31 x 7 cm

Wymiary mikroskopu: około 20 x 19 x 17

W skład zestawu wchodzi:

- mikroskop stereoskopowy

- 2 soczewki okularów

- soczewka obiektywu

- pojemnik

- pinceta

- 6 dużych ilustrowanych plansz

- ilustrowana instrukcję złożenia mikroskopu

- kolorowe opakowanie

Prezentowana zabawka Clementoni Mikroskop dla Malucha należąca do serii Naukowa Zabawa został opracowany i wykonany specjalnie po to, aby pobudzić ciekawość dziecka i zainteresowanie otaczającą go przyrodą.

Za pomocą stereoskopowego mikroskopu może ono poznawać i obserwować z bliska i to w trzech wymiarach, najciekawsze aspekty natury.

Używając specjalnego pojemnika na obserwowane obiekty, może bawić się we wspaniałe "polowanie optyczne"!

Zestaw zawiera 6 ilustrowanych kart, z których Maluch dowie się między innymi:

- Co to jest mikroskop stereoskopowy

- Jak używa się mikroskopu stereoskopowego

- Jak zbudowane są owady

- Jakie są rodzaje skórek i łupin

- Jaka jest różnica między piórem a puchem

- Co kryją w sobie kwiaty

- Jak powstają rośliny

- Jakie są rodzaje linii papilarnych

- Co to jest i jak wygląda użyłkowanie liści

- Jakie są kształty liści

Odkrywaj tajniki nauki, przeprowadzaj doświadczenia i rozwijaj zmysł obserwacji, logiczne myślenie i sprawność manualną. Wykonuj doświadczenia, aby poznać otaczający Cię świat, nie jesteś ciekaw co kryje w sobie przyroda?

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Zabawka zapakowana w ładne kolorowe pudełko.


Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
...jest pusty

Powiadomienia

CLEMENTONI MIKROSKOP DLA MALUCHA JUNIOR 60599

SklepyWWW
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.